Hlášení – 7. týden 2021

Začátkem minulého měsíce proběhlo na radnici slosování ústřižků ze sběrného dvora odpadů za 4. čtvrtletí 2019. K vyzvednutí zbývá 3. místo – dárková poukázka na nákup zboží v hodnotě 500,- Kč, kterou získal držitel ústřižku žluté barvy č. 59. Cenu si výherce může vyzvednout na radnici po předložení výherního ústřižku.

Informujeme občany, že hoštecká lékárna je uzavřena z důvodu dlouhodobé nemoci zaměstnance.

Jednorázové lístky na svoz komunálního odpadu lze až do konce února směnit a doplatit za aktuálně platné na rok 2020.

Na radnici ve Štětí můžete konzultovat s pracovnicemi Finančního úřadu problematiku daně z příjmů fyzických osob, včetně pomoci s vyplněním daňového přiznání.
Tato služba Finančního úřadu Litoměřice bude k dispozici ve čtvrtek 5. a 12. 3. 2020, od 13:00 do 17:00 hodin na Městském úřadu ve Štětí, Mírové náměstí 163, v přízemí, v zasedací místnosti.
Potřebné formuláře jsou k dispozici v podatelně Městského úřadu.

Město Hoštka bude podle zájmu občanů podávat žádost o další dotaci na kompostéry pro naše občany či majitele nemovitostí. V případě získání dotace bychom mohli zájemcům bezplatně nabídnout až 2 ks kompostérů, každý o objemu 900 l. Žádáme občany, aby svůj zájem o kompostéry co nejdříve sdělili na radnici, a to nejpozději do 28. 2., abychom věděli o kolik kusů z dotace požádat. Děkujeme za váš zájem o snižování nákladů na ekologickou likvidaci biologicky rozložitelných odpadů.

Občané, kteří využívají užitkovou vodu z rozvodu závlahy, mohou svou spotřebu za rok 2019 hradit na radnici.

Město Hoštka vás zve na společenské odpoledne, a to ve středu 19. 2. 2020, kdy od 15:00 hodin na sále radnice v Hoštce vystoupí k tanci a poslechu oblíbení umělci známí z TV Šlágr duo ADAMIS. Vstup na tuto akci je zdarma s možností zakoupení občerstvení.

Vzhledem k nutným změnám ve způsobu kódování signálu televizních stanic, které byly nařízeny zákonem, společnost Trionet informuje o nutnosti výměny přijímací krabičky (tzv. set-top boxu) pro požadovanou novou normu s kódováním H.265/HEVC. Ti zákazníci, kteří si v nedávné době zakoupili nový televizor, tak si mohou sami ověřit, že jejich televize zmíněné kódování H.265/HEVC podporuje.

Spolek Mája zve rodiče s dětmi ve věku 2 až 6 let na „Hravé cvičení“, které se koná každé úterý až do 5. května, vždy od 16:00 do 17:00 hod. v tělocvičně ZŠ Hoštka.

Spolek Mája zve děti od 2 do 6 let na „Výtvarnou dílnu“, která slouží pro rozvoj dovedností a pobyt v kolektivu před nástupem do školky a školy. Lekce se konají každou středu od 16:00 do 17:00 hod. Po skončení aktivity mají děti volnou hernu. Na kurzy je potřeba se předem nahlásit. Bližší informace ohledně všech akcí spolku Mája získáte na tel.: 721 417 738 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Centrum Mája vás zve na kurzy Intuitivní kresby, které se uskutečňují v pátek od 17:00 do 19:00 hod. vždy jednou za dva týdny až do 27. 3. Na kurz je třeba se předem nahlásit na tel.: 724 978 398 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde získáte i bližší informace