Hlášení – 35. týden 2021


V minulém měsíci se uskutečnilo slosování ústřižků ze sběrného dvora odpadů za 2. čtvrtletí 2021. K vyzvednutí zbývají - 2. místo – poukázky na nákup zboží ve výši 1500, - Kč získává bílý ústřižek s razítkem č. 35, a 1. místo – poukázky na nákup zboží v hodnotě 2000, - Kč získává zelený ústřižek s razítkem č. 172. Ceny si výherci mohou vyzvednout po předložení výherního ústřižku do konce měsíce září na radnici.

V předškolce Klubko v Centru Mája v ulici Petra Bezruče se od září uvolní několik míst. Předškolka přijímá děti od 2 let a v malém kolektivu a rodinném prostředí je připravuje na vstup do mateřské školy. Dopolední program pro samotné děti je od 8 do 11:45 hod., odpoledne jsou různě tematicky zaměřená pro děti s rodiči. Kapacita je omezená. Více informací na facebooku Klubko Hoštka. Přihlašovat se můžete na čísle 771 170 835, na kterém vám budou zodpovězeny dotazy nebo se po telefonické domluvě můžete přijít podívat.

Český svaz žen Hoštka vás srdečně zve na přeložené Pruhované rozloučení s prázdninami, které se uskuteční v neděli 5. 9. od 14:00 do 16:00 hod. na dětském hřišti ve Velešicích. Přijďte si užít skvělé zábavy, soutěžení s odměnami a občerstvením (pro děti zdarma). Vstupné je dobrovolné.

V rámci startu dalšího ročníku fotbalových soutěží jste v sobotu 4. 9. od 10:00 hod. srdečně zváni na nové hoštecké fotbalové hřiště ke shlédnutí zápasu našich mladších žáků s Bohušovicemi. O den později, tedy v neděli 5. 9., se od 10:00 hod. představí naše starší přípravka v utkání s Českými Kopisty a odpoledne od 17:00 hod. jistě přilákají další fanoušky naši dospělí borci v zápase proti Předonínu.

V rámci 18. ročníku výstavy historických vozidel, která se uskuteční 11. 9. v Roudnici nad Labem, proběhne i spanilá jízda v okolí města. Na historická vozidla se můžete také podívat v Hoštce, kdy budou v časových intervalech městem projíždět cca od 14:20 hod.