Informujeme zaregistrované zájemce o kompostéry, že je nutné nejdéle do konce července uzavřít smlouvu o jeho výpůjčce. Následně je možné kompostér vyzvednout ve sběrném dvoře, a to během obvyklé otevírací doby.

Upozorňujeme zahrádkáře v Kolonce, že závlaha bude od pátečního odpoledne až do pondělního dopoledne uzavřena z důvodu přeložky hlavní větve.

Ve středu 4. 7. 2018 proběhlo za účasti zástupců veřejnosti slosování výherních modrých ústřižků ze sběrného dvora odpadů za 2. čtvrtletí 2018.

1. místo – dárkovou poukázku na nákup zboží v hodnotě 1.666,- Kč získává ústřižek č. 131. 2. místo – dárkovou poukázku na nákup zboží v hodnotě 1.166,- Kč získává ústřižek č. 40.

3. místo – dárkovou poukázku na nákup zboží v hodnotě 666,- Kč získává ústřižek č. 46.

Držitele vítězných ústřižků prosíme, aby se s nimi dostavili na radnici k převzetí cen.

Velmi děkujeme těm spoluobčanům, kteří již zaslali nebo na radnici přinesli odpovědní dotazník pro Almanach Kořeny. Dotazník sbírá vzpomínky pamětníků nebo jejich potomků a přátel z Hoštky, Kochovic, Malešova i Velešic a pokud byste si vzpomněli na další příběhy a zajímavosti, tak je rádi přijmeme ještě během července. Všechny spoluobčany, kteří se vzpomínkami do projektu zapojili, pozveme po prázdninách na společné posezení u kávy a malého občerstvení, abychom si mohli společně zavzpomínat.

Hoštecká městská knihovna bude uzavřena v období od 23. 7. do 22. 8. Poslední soubor nových knih bude k zapůjčení 16. a 18. 7.

 

Restaurace a hotel U lišky přijme paní na úklid na zkrácený úvazek (jen dopolední úklid). Jedná se o úklid společných prostor restaurace a hotelu. Více informaci v kanceláři hotelu po-pá 8:00-15:00, nebo na telefonním číslo 605 296 305.