Hlášení – 39. týden 2018

O víkendu bylo pod Malešovem nalezeno opuštěné kolo i s domovními klíči. Majitel nechť se ozve na radnici a věci mu budou po uvedení jejich popisu vydány.

Upozorňujeme naše občany, že z důvodu provozních problémů dopravce nadále dochází k výpadkům některých autobusových spojů přes Hoštku a přilehlé obce. Více aktuálních informací naleznete na webu www.dopravauk.cz a především provoz.dopravauk.cz, kde uvidíte stav konkrétního autobusového spoje.

Vzhledem ke zbývajícímu počtu kompostérů mohou občané, kteří sice nebyli zaregistrováni, ale dosud mají o něj zájem, přijít na radnici uzavřít smlouvu a následně si kompostér vyzvednout ve sběrném dvoře.

Zájemci o štěpkování větví a slabších kmínků do 15 cm se mohou přihlásit na radnici, kdy na základě vícera takových žádostí bude stanoven termín, v rámci kterého objedou zaměstnanci města jednotlivé zájemce a na místě jim dřevní hmotu seštěpkují.

OS Hoštecké děti spolupořádá s hošteckou radnicí dne 26. 10. 2018 tradiční Strašidelnou stezku. Prosíme všechny, kteří by mohli darovat dýně, aby kontaktovali ZŠ Hoštka na tel.416814145 nebo Irenu Nádvorníkovou na tel. 728898723.

Mateřské centrum Mája vás srdečně zve na každoroční cvičení rodičů s dětmi, které se bude konat každé úterý od 16:00 do 17:00 hod. v tělocvičně ZŠ Hoštka se srazem u zadního vchodu. Začíná se 2. 10. a vstup je buď za 30,- Kč za rodinu nebo za 200,- Kč v rámci permanentky.

Město Hoštka vás srdečně zve na pohádku pro děti Máša a tři medvědi, které jim zahraje známé Sváťovo dividlo ve středu 3. 10. od 17:00 hod. v sále hoštecké radnice. Vstupné je zdarma.

Město Hoštka pořádá ve spolupráci s Taneční školou Radka Linky Taneční kurzy pro dospělé, a to zvlášť pro začátečníky a zvlášť pro pokročilé. Kurz o 10 lekcích začíná v neděli 14. 10. Cena za kurz je pro taneční pár 2.500,- Kč. Své přihlášky směřujte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a bližší informace získáte na www.sportovnitanec.cz.

Restaurace a hotel U lišky přijme paní na úklid na zkrácený úvazek (jen dopolední úklid). Jedná se o úklid společných prostor restaurace a hotelu. Více informaci v kanceláři hotelu po-pá 8:00-15:00 hod., nebo na telefonním čísle 605296305.

Motorest Hoštka přijme na brigádu nebo část. úvazek nebo na HPP pracovní sílu do kuchyně a servírku nebo číšníka. Bližší informace v provozovně nebo na tel. 724920748.

Zámečnická dílna v Čakovicích shání pracovní sílu na brigádu. Bližší informace získáte na telefonu 739088853.

Společnost Mondi Štětí hledá do svého týmu na operátorské pozice nové kolegy, kteří jsou manuálně zruční, fyzicky zdatní a nevadí jim práce na směny. Společnost nabízí stabilní práci s celou řadu benefitů a odměnu 24.600,- Kč včetně směnového příplatku a pravidelných prémií. Pokud se chcete dozvědět více, volejte na tel. 416802226 nebo pošlete Váš životopis na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jako bonus dostane každý nový zaměstnanec od společnosti Mondi odměnu ve výši 14.500,- Kč.