Kastrace koček

Dobrý den vážení, místní spolek Hoštecké kočky Vás tímto informuje, že byla zahájena kastrace potulných koček ve městě Hoštka. Kastrovány budou veškeré potulné kočky a proto je žádoucí, kdo má chovnou kočku, aby ji v těchto dne nevypouštěl ven. Jedná zejména se o kočky, které se zdržují v koloniích a místech, kde není možné určit majitele nebo se pohybují na pozemku právnické osoby. V případě, že kočka bude mít čip, tak bude majitel kontaktován a dotázán, zda souhlasí s kastrací.

Například kočky pobíhají za městem v polích, v lesích, vnitrobloky obytných domů, na pozemku výrobních družstev apod. Do této skupiny patří i kočky lidí bez domova a důchodců s minimálním příjmem.

V případě, že vlastníte kočku a anebo kocoura a jejich kastraci si nemůžete z finančních důvodů dovolit, tak v rámci poskytnuté dotace od města a sponzorů, je vyčleněna částka cca 15 tis. Kč na zajištění kastrace, kdy Vám spolek Hoštecké kočky proplatí polovinu částky za provedenou kastraci. K proplacení a zajištění kastrace kontaktujte prosím Veroniku Sičákovou 722348061 a nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě, že budete chtít podpořit tento program a náš místní spolek, jak finančně, tak materiálně (např. krmivem), tak prosím kontaktujte výše uvedený kontakt. Spolek Hoštecké kočky jsou již ve spolupráci s krmičským programem FELITI a na níže uvedeném odkazu je mapa těchto míst. https://www.google.com/maps/d/viewer?ll=50.49124228980796%2C14.336712154492261&hl=cs&z=14&mid=1sCproSkPgZSFW9px4gTbwaNyOI0XfeOH

Předem děkujeme za pochopení a spolupráci při řešení této problémové situace. Spolek Hoštecké kočky z.s.