Hlášení – 4. týden 2020

Upozorňujeme spoluobčany na ohlášený soukromý ohňostroj, který se v intravilánu města Hoštky uskuteční v pátek 24. 1. v 18:00 hod.

Začátkem měsíce proběhlo na radnici slosování ústřižků ze sběrného dvora odpadů za 4. čtvrtletí 2019. 1. místo – dárkové poukázky na nákup zboží v hodnotě 1.500, - Kč získává žlutý ústřižek č. 173 a 3. místo – dárkové poukázky na nákup zboží v hodnotě 500, - Kč získává ústřižek žluté barvy č. 59. Ceny si výherci mohou vyzvednout na radnici po předložení výherního ústřižku.

Hoštecká lékárna je uzavřena z důvodu dlouhodobé nemoci zaměstnance.

Město Hoštka bude podle zájmu občanů podávat žádost o další dotaci na kompostéry pro naše občany či majitele nemovitostí. V případě získání dotace bychom mohli zájemcům bezplatně nabídnout až 2 ks kompostérů, každý o objemu 900 l. Žádáme občany, aby svůj zájem o kompostéry co nejdříve sdělili na radnici, a to nejpozději do 28. 2., abychom věděli o kolik kusů z dotace požádat. Ti, co získali pouze jeden kompostér z první dotace si mohou požádat ještě o další. Děkujeme za váš zájem o snižování nákladů na ekologickou likvidaci biologicky rozložitelných odpadů.

Občané, kteří využívají užitkovou vodu z rozvodu závlahy, mohou svou spotřebu za rok 2019 hradit na radnici.

Město Hoštka vás zve na společenské odpoledne, a to ve středu 19. 2. 2020, kdy od 15:00 hodin na sále radnice v Hoštce vystoupí k tanci a poslechu oblíbení umělci známí z TV Šlágr kapela ADAMIS. Vstup na tuto akci je zdarma s možností zakoupení občerstvení.

Vzhledem k nutným změnám ve způsobu kódování signálu televizních stanic, které byly nařízeny zákonem, společnost Trionet informuje o nutnosti výměny přijímací krabičky (tzv. set-top boxu) pro požadovanou novou normu s kódováním H.265/HEVC, kterou si můžete pořídit přímo od Trionetu. Ti zákazníci, kteří si v nedávné době zakoupili nový televizor, tak si mohou sami ověřit, že jejich televize zmíněné kódování H.265/HEVC podporuje.

Spolek Mája zve rodiče s dětmi ve věku 2 až 6 let na „Hravé cvičení“, které se koná každé úterý až do 5. května, vždy od 16:00 do 17:00 hod.

Spolek Mája zve především děti od 2 do 6 let na „Výtvarnou dílnu“, která slouží pro rozvoj dovedností a pobyt v kolektivu před nástupem do školky a školy. Lekce se konají každou středu od 16:00 do 17:00 hod. Po skončení aktivity mají děti volnou hernu.

Spolek Mája zve rodiče s miminky a batolátky na kurzy „Cvičení s láskou“ v rámci rovnoměrného psychomotorického vývoje dětí. Na kurzy je potřeba se předem nahlásit.

Bližší informace ohledně všech akcí spolku Mája získáte na tel.: 721 417 738 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Centrum Mája vás zve na nové lekce jógy pro ženy Mohendžodáro od února 1x za dva týdny v pondělí. Na výběr budou lekce pro nováčky i pro pokročilé. Dále jste zváni na kurzy Intuitivní kresby, která se uskuteční o pátcích od 17:00 do 19:00 hod. vždy ve 14denních intervalech. Na oba kurzy je třeba se předem nahlásit na tel.: 724 978 398 nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde získáte i bližší informace