Hlášení – 22. týden 2020

Srdečně zveme všechny spoluobčany na veřejné zasedání Zastupitelstva města Hoštky, které se koná ve středu 3.června 2020 od 18.hod. na sále Radnice v Hoštce.

Z důvodu stavební rekonstrukce fotbalové plochy je v současné době přísný zákaz vstupu do areálu fotbalového hřiště z důvodu bezpečnosti. Děkujeme za pochopení.

Odstávka dodávky elektrické energie v Hoštce a Kochovicích se uskuteční dne 8. 6. 2020 od 7:00 do 16:00 hod.

Ředitel Základní a mateřské školy Hoštka vyhlašuje ředitelské volno pro žáky základní školy a děti v mateřské škole, a to v pondělí dne 8. 6. 2020.

Městský úřad nadále pro veřejnost funguje v mírně omezeném režimu, kdy prosíme občany, aby pro dotazy a vyřízení svých záležitostí využívali telefonní linku 416 814 114 nebo e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a osobní návštěvu nejprve dohodli na uvedených kontaktech.

Spolek Hoštecké děti ve spolupráci s městem Hoštka vás zve na Putování s veverkou Terkou aneb Den dětí v Hoštce trochu jinak, které se uskuteční v sobotu 30. 5. se startem od 10:00 do 15:30 hod. v Kochovicích od lípy. Do cíle je nutné dorazit do 17:00 hod. Sebou si vezměte psací potřeby a pití, a dodržujte menší skupinky, nejlépe rodinné. Malé děti se mohou zúčastnit pouze s doprovodem. Všechny účastníky prosíme o dodržovaní nezbytných hygienických pravidel. Celá trasa je bezbariérová.

V pondělí dne 6.4. 2020 proběhlo slosování ústřižků ze sběrného dvora odpadů za 1. čtvrtletí 2020. K vyzvednutí zbývají 1.místo – dárkové poukázky na nákup zboží v hodnotě 1.666,- Kč, které získal držitel žlutého ústřižku s razítkem hrušky č. 122 a 2.místo – dárkové poukázky na nákup zboží v hodnotě 1.166, - Kč, což získal majitel žlutého ústřižku s razítkem hrušky č. 51. Ceny si výherci mohou vyzvednout po předložení výherního ústřižku do 10.7.2020 na radnici po předchozí telefonické dohodě na tel. 416 814 114.

Z důvodu současné mimořádné situace nebude ve sběrném dvoře odpadů prozatím probíhat soutěž Ústřižkovka, a tedy ani nebudou do odvolání vydávány slosovací kupóny.

Ve čtvrtek byly na náměstí nalezeny klíče od domu, vozidla a s dalšími drobnostmi pověšené na barevné šňůře na krk. Majitel si je může vyzvednout na radnici.

Na Malešově u čísla popisného 106 pro vás společnost Weiss & Wild připravila nové zahradnictví, ve kterém naleznete velký výběr substrátů, rašeliny a mulčovací kůry. Dále zde můžete objevit i sortiment ovocných i okrasných dřevin, včetně trvalek. Prozatímně je otevírací doba každý pátek a sobotu od 9 :00 do 17:30. Těšíme se na vás. 

V rámci zamýšlené rekonstrukce kostela sv. Jiří v Malešově se jeho majitel obrací na naše občany s prosbou o zapůjčení nebo okopírování dobových fotografií, obrazů a dalších vyobrazení malešovského kostela. Své materiály můžete přinést na radnici k zapůjčení nebo okopírování.