Hlášení – 32. týden 2016

Od pátku 12. 8. do pondělí 15. 8. dopoledne je na návsi v Malešově přistaven valník na bioodpad.

Ti občané, kteří do svých poštovních schránek dosud neobdrželi dotazník, týkající se zmapování zájmu o svoz bioodpadů z domácností, si ho mohou stáhnout z webových stránek města, popř. vyzvednout na radnici. Dále budou anketní lístky k dispozici v prodejnách potravin v Litoměřické ul. a v motorestu, kde je můžete na místě vyplnit a odevzdat do odpovědních schránek.

Informujeme občany, že MěÚ bylo nahlášeno konání hudební technoparty na štětském kopci, a to od pátku 12. 8. do neděle 14. 8. 2016. V této souvislosti upozorňujeme na možnost zvýšeného hluku a četnějšího pohybu chodců a dopravních prostředků mezi Hoštkou a Štětím. Vzhledem ke konání technoparty na soukromém pozemku nemůže ani MěÚ Hoštka, ani Policie ČR tuto akci zakázat.

V sobotu 13. 8. jste srdečně zváni do Sportcentra Hoštka, kde se od 18:00 hod. koná venkovní zábava. K tanci i poslechu hraje litoměřická skupina Impuls. Vstupné je 100,- Kč. V nabídce bude mimo jiné i grilovaná kýta a dobrý pivní mok.

Pro veřejnost bude Sportcentrum v sobotu otevřeno do 17:00 hod.

Dále jste zváni na poutní mše svaté do kostelíka Nanebevzetí Panny Marie v Hoštce, které zde budou slouženy v neděli 14. 8. 2015. Od 10:00 hod zde bude sloužena mše svatá a pro poutníky budou po dopolední mši připraveny pouťové koláčky.

Od 14:00 bude sloužena mše svatá v latině. Po mši následuje pobožnost u pomníku císaře Františka Josefa I. za spásu jeho duše.

Oční lékařka MUDr. Jiřina Prudká nebude ordinovat od 16.8. do 25. 8. 2016.

V sobotu 13. 8. 2016 se koná již 8. ročník vyjížďky na kolech po štětském regionu TOUR DE TEXAS. Start je ve 14:00 hod z Nového náměstí ve Štětí. Pro účastníky jsou připraveny 3 tratě vhodné pro děti a začátečníky, pokročilé, a také pro náročné, a to jak pro běžná kola, tak i pro treková a horská.