Hlášení – 33. týden 2016

Ti občané, kteří do svých poštovních schránek dosud neobdrželi dotazník, týkající se zmapování zájmu o svoz bioodpadů z domácností, si ho mohou stáhnout z webových stránek města, popř. vyzvednout na radnici. Dále budou anketní lístky k dispozici v prodejnách potravin v Litoměřické ul. a v motorestu, kde je můžete na místě vyplnit a odevzdat do odpovědních schránek.

O víkendu bylo bezpečnostní agenturou nalezeno pod Malešovem opuštěné zelené horské kolo. Majitel nechť si ho vyzvedne v městském úřadu.

Od pátku 19. 8. do pondělí 22. 8. dopoledne bude u kostela ve Velešicích přistaven valník na bioodpad.

Od pondělí 22. 8. bude po letní přestávce znovuotevřena městská knihovna. Těšíme se na naše stávající příznivce a zároveň zveme k návštěvě nové zájemce o knihy a časopisy z řad dětí i dospělých.

Kino Štětí - pátek 19. 8. - 19.00 STRAŠIDLA, ČR - Nová pohádková komedie Zdeňka Trošky o strašidelné rodině hejkala Huga, která se nechce vystěhovat ze svého domu

V sobotu 20. 8. jste od 17:00 hod. srdečně zváni na zahajovací zápas podzimní části nového fotbalového ročníku mezi Sokolem Hoštka a Libínkami.

V neděli 21. 8. 2016  se zahajuje výkup padaných jablek. Výkup bude probíhat ve sběrně druhotných surovin, ulice Nádražní, firma Lara šrot v Mělníku.