Od pátku 5. 5. do úterý 9. 5. bude ve Velešické ulici přistaven valník na svoz zeleného odpadu.
O státním svátku 8. 5. se v 16:00 hod. uskuteční vzpomínková pietní akce občanů na hošteckém hřbitově u hrobu obětí války.
Ve čtvrtek 11. 5. 2017 se od 17:00 hod. koná v obřadní místnosti MěÚ Hoštka kulatý stůl s veřejností nad tématem „Umístění nových sportovišť a odpočinková zóna u rybníku Podpěrák“. Všichni občané jsou srdečně zváni. Vizualizace jsou vystaveny v přízemí radnice a na webu města v sekci Program rozvoje města.  
Město Hoštka zve občany na Společenské odpoledne s kapelou Adamis, které se koná ve středu 17. 5. od 15:00 hod. v sále hoštecké radnice. Vstupné je zdarma a občerstvení bude k dispozici. 
V pátek 5. 5. bude Hoštkou projíždět každoroční Závod míru juniorů, konaný v rámci Poháru juniorů národů. Na spurtující závodníky se tentokrát můžete těšit na průtahové komunikaci městem, kdy do cíle časovky na úrovni parkoviště u tenisových hřišť je očekáván příjezd po 17. hodině (cca v 17:10 hod.). 
Gymnastický oddíl SK Štětí vás zve na den otevřených dveří, který proběhne ve čtvrtek 11. 5. od 17:00 hod. v tělocvičně hoštecké ZŠ. Přijďte podpořit závodníky před republikovými závody a podívat se na děti, které cvičí již několik měsíců.
MC Mája v rámci předávání zkušeností novým zájemkyním vybízí ženy a děvčata, které baví šít na stroji, aby se přišly o svůj um podělit do mateřského centra. Více informací získáte na tel. 605 148 600.
V sobotu 6. 5. jste od 10:00 hod. srdečně zváni na zápas jarní části fotbalového ročníku v kategorii starších žáků mezi Sokolem Hoštka a celkem Roudnice B. Zápasy v sobotu odpoledne pokračují od 17:00 hod. utkáním dospělých mezi Sokolem Hoštka a Vědomicemi. 
V sobotu 13. 5. od 10:00 do 15:00 hod. se na Pštrosí farmě Krejný v Židovicích u Roudnice nad Labem koná akce Poznej svého farmáře. Těšit se můžete na: prohlídku pštrosí farmy, farmářský trh, ochutnávku místní produkce, kapelu, divadlo pro děti, skákací hrad, malování na obličej, vyjížďky na koních a další. Více informací naleznete na stránkách www.poznejsvehofarmare.cz. Na akci Vás srdečně zve Ministerstvo zemědělství. Vstup je zdarma