Hlášení – 19. týden 2017

V Hrotovické ulici byl nalezen klíč od automobilu, který si po identifikaci můžete vyzvednout na radnici.

Od pátku 12. 5. do pondělí 15. 5. bude v zadní části ulice Kolonka přistaven valník na svoz zeleného odpadu.

Informujeme občany, že v sobotu 13. 5. bude ve 21:45 hod. na zahradě rodinného domu v ulici Petra Bezruče odpálen narozeninový ohňostroj.

Město Hoštka zve občany na Společenské odpoledne s kapelou Adamis, které se koná ve středu 17. 5. od 15:00 hod. v sále hoštecké radnice. Vstupné je zdarma a občerstvení bude k dispozici.

V pátek 19. 5. jste od 17:00 hod. srdečně zváni do hošteckého sportareálu na Dětský den, organizovaný spolkem Hoštecké děti ve spolupráci s městem Hoštka, Kynologickým klubem Hoštka, ČSZ Hoštka a hošteckým mysliveckým spolkem. Přijďte strávit příjemné odpoledne plné zábavy do sportareálu.

MC Mája v rámci předávání zkušeností novým zájemkyním vybízí ženy a děvčata, které baví šít na stroji, aby se přišly o svůj um podělit do mateřského centra. Více informací získáte na tel. 605 148 600.

V pátek 12. 5. jste od 17:30 hod. srdečně zváni na zápas staré fotbalové gardy mezi Sokolem Hoštka a Libotenicemi. V sobotu 13. 5. můžete od 17:00 shlédnout utkání okresní soutěže dospělých III. třídy mezi Sokolem Hoštka a Břízou.

V sobotu 13. 5. od 10:00 do 15:00 hod. se na Pštrosí farmě Krejný v Židovicích u Roudnice nad Labem koná akce Poznej svého farmáře. Těšit se můžete na: prohlídku pštrosí farmy, farmářský trh, ochutnávku místní produkce, kapelu, divadlo pro děti, skákací hrad, malování na obličej, vyjížďky na koních a další. Více informací naleznete na stránkách www.poznejsvehofarmare.cz. Na akci Vás srdečně zve Ministerstvo zemědělství. Vstup je zdarma.