Hlášení – 8. týden 2018

MC Mája oznamuje rodičům zrušení dětského karnevalu, který se měl uskutečnit ve čtvrtek 22. 2. od 16:00 hod. v hošteckém Sportcentru. Akce je zrušena pro nemocnost dětí a tedy i nízký zájem.

Hoštecké děti ve spolupráci se ZŠ a MŠ Hoštka pořádají dne 3. 3. 2018 celodenní lyžařský zájezd pro všechny na Klínovec. Cena dopravy je 50,- Kč na osobu a odjezd je od ZŠ Hoštka v 6:30 hod. Přihlášky v jsou přijímány ZŠ nebo na tel. 416814145.

Uzavírka silnice III. třídy z Hoštky do Malešova proběhne v termínu od 1. 3. do 30. 6. 2018 z důvodu opravy mostku pod Malešovem, který je v havarijním stavu. Objízdné trasy budou vyznačeny a jsou ke shlédnutí na webu města www.hostka.cz.

MěÚ Litoměřice oznamuje, že z technických důvodů bude od 26. 2. do 1. 3. 2018 uzavřeno pracoviště cestovních dokladů a občanských průkazů. Doklady vyhotovené před uzavřením pracoviště bude možné v době uzavírky převzít v kanceláři č. 203. Žádosti o doklady mohou občané nadále podávat v Roudnici nad Labem či Lovosicích.

Město Hoštka připravuje novelizaci vyhlášky o nočním klidu. Pokud budete pořádat rozsáhlou akci určenou širšímu okruhu návštěvníků s přesahem konání přes 22:00 hod., při které by mohlo docházet k narušení nočního klidu, můžete do 28. 2. požádat na radnici ústně nebo písemně (např. e-mailem) o její zahrnutí do výjimek uvedených ve vyhlášce.

Nadále probíhá ústřižková loterie sběrného dvora v Hoštce. Každý obyvatel města a obcí starší 18 let, který odevzdá vytříděný odpad ve sběrném dvoře, získá ústřižek slosovatelný v aktuálním čtvrtletí na dárkové poukázky. Akce se vztahuje i na chalupáře a zahrádkáře na základě vydaného povolení MěÚ Hoštka. Proto neváhejte a zúčastňujte se ústřižkovky pravidelně, abyste zvýšili svou šanci na výhru.