Hlášení – 5. týden 2019

Upozorňujeme spoluobčany na ohlášený soukromý ohňostroj, který se v intravilánu města Hoštky uskuteční v pondělí 4. 2. v 18:00 hod.

V rámci celoročního vyvážení odpadů nadále platí nálepky pro loňský rok, a to až do konce ledna. Do té doby dostanete složenky s platbou na r. 2019 a po zaplacení obdržíte na radnici nálepku na aktuální rok.

Tento čtvrtek 31.1.2019 bude uzavřena kancelář MěÚ Hoštka. Služby Czech Pointu a lístky na popelnice si tedy můžete vyzvednout buď ve středu 30. 1. nebo v pátek 1. 2. či v následujícím týdnu. Děkujeme za pochopení.

V pondělí dne 7.1. 2019 proběhlo slosování ústřižků ze sběrného dvora odpadů za 4. čtvrtletí 2018. 1.místo – dárkové poukázky na nákup zboží v hodnotě 1.500,- Kč získává žlutý ústřižek č. 137, 2.místo – dárkové poukázky na nákup zboží v hodnotě 1.000,- Kč získává žlutý ústřižek č. 39, kdy cena za 3. místo již byla vyzvednuta. Ceny si výherci mohou vyzvednout do 7.2.2019 na radnici po předložení výherního ústřižku.
Město Hoštka zve všechny své seniory na Setkání seniorů aneb TANEC A BINGO. Setkání se koná ve středu 13.února 2019 od 15.00 hodin v Hotelu U lišky v Hoštce. Přijďte si zatančit, zahrát si oblíbenou hru BINGO o malé ceny, anebo jen posedět při dobré kávě s přáteli. Nezapomeňte si brýle a tužku!!! Těšíme se na vás.

V sobotu 2. 3. pořádá ZŠ v Hoštce další ze svých tradičních školních plesů na sále radnice. Vstupenky jsou již v prodeji ve škole u pí. Elišky Fialové na tel. 723276511. Cena vstupenky je 150,- Kč. O dobrou zábavu se postará hudební skupina Impuls.

Místní spolek Hoštecké kočky informuje, že byla zahájena kastrace potulných koček ve městě Hoštka. Kastrovány budou veškeré potulné kočky, a proto je žádoucí, kdo má chovnou kočku, aby ji v těchto dnech nevypouštěl ven. V případě, že kočka bude mít čip, tak bude majitel kontaktován a dotázán, zda souhlasí s kastrací. Jedná zejména se o kočky, které se zdržují v koloniích a místech, kde není možné určit majitele nebo se pohybují na pozemku právnické osoby, jako například kočky pobíhající za městem v polích, v lesích, vnitroblocích obytných domů apod. Do této skupiny patří i kočky lidí bez domova nebo seniorů, které volně pobíhají. V případě, že vlastníte kočku nebo kocoura a jejich kastraci si nemůžete z finančních důvodů dovolit, tak v rámci poskytnuté dotace od města a sponzorů je vyčleněna částka cca 15 tis. Kč na zajištění kastrace, kdy Vám spolek Hoštecké kočky proplatí polovinu částky za provedenou kastraci. K proplacení a zajištění kastrace kontaktujte prosím paní Veroniku Sičákovou na tel. 722348061 anebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Tento program a místní spolek můžete podpořit jak finančně, tak materiálně (např. krmivem).